הדבר החם הבא

אני מוקף אפליקציות.

למעשה היות והטלפון הנייד שלי מאותגר שכלית, וכל מה שקורה כשנוגעים במסך שלו זה שהוא מתלכלך, יהיה יותר מדוייק לומר שאני מוקף באנשים שמשתמשים באפליקציות.

אפליקציות הם כמו ילדים. כשאתה רווק ואין לך, כל מי שיש לו מסבירה לך כמה זה טוב ומה אתה מפסיד. ואחרי שאתה נופל בפח ומשיג כמה לעצמך – אכלת אותה ואתה לא יכול להיפטר מהדברים הרועשים ומוצצי הזמן הללו (אני כמובן מדבר שוב על אפליקציות).

מה לעשות שאני חושב שwaze זה באמת מועיל אבל אני לא מוכן ששום שרת בעולם יעקוב אחרי המיקום שלי, ואני בטוח שwhat's-app ישמור אותי מעודכן בדברים שאין לי שום רצון להתעדכן בהם, וfacebook – על זה אפשר לכתוב פוסט אחר.

אבל חשבתי ויש לי את האפליקציה המנצחת, גם עבורי וגם (לפי מה שאני קורא בעיתונים ולפי הלך הרוח של האנשים מסביבי) לכל העולם – כמעט.

יש לי גם שם לאפליקציה. בלועזית (בשביל האקזיט שיבוא במהרה) נקרא לה AllFucks. תהיה גם גרסה לחובשי כיפות סרוגות שתשווק תחת המותג Ma-Ra.

ובאפילקציה הזו תוכלו לשתף את כולם בכל קיטור ויבבה, בכל מחשבה אובדנית, בנתונים מעודדים של כלכלני הOECD על שיעורי העוני הנמוכים (יחסית לישראל כמובן) בשכונות הפחונים במקסיקו ומדיניות ההגירה החיובית שיש להם. כמו כן תוכלו (במידה ותעשו שדרוג בתשלום) לשלוח צקצוק באופן אוטומטי לכל ציוץ טראגי במיוחד של חברה או חבר ולהרגיש שבעצם יחסית אליהם המצב שלכם לא כל כך רע.